Garnizon Komutanı Can’dan AESOB’a Ziyaret

3’üncü Piyade Eğitim Tugay Komutanı ve Antalya Garnizon Komutanı Tuğgeneral İrfan Can, Antalya Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği’ni (AESOB) ziyaret etti.

 3’üncü Piyade Eğitim Tugay Komutanı ve Antalya Garnizon Komutanı Tuğgeneral İrfan Can, Antalya Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği’ni (AESOB) ziyaret etti.
Antalya Garnizon Komutanı Tuğgeneral İrfan Can, AESOB Başkanı Abdullah Sevimçok’u ziyaret etti. Tuğgeneral İrfan Can’ı, AESOB Başkanı Abdullah Sevimçok, Başkan Vekili Adlıhan Dere, Denetim Kurulu Başkanı Musa Kazım Buhurcu, Disiplin Kurulu Başkanı Yusuf Kurul, Yönetim Kurulu Üyesi Bayram Dal ve Birlik Genel Sekreteri Mehmet Işıldağ karşıladı. Ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Sevimçok, esnaf teşkilatı olarak bir seçim sürecinden geçtiklerini, gerçekleştirilen genel kurulların ise esnaf camiasına yakışır bir şekilde geçtiğini belirterek yapılan seçimler hakkında bilgi verdi. Türkiye’nin en büyük sivil toplum kuruluşunun esnaf ve sanatkar teşkilatları olduğunu belirten Başkan Sevimçok, Antalya’da 76 odaya bağlı 64 bin üye ile oldukça geniş bir kesime hitap ettiklerini belirtti. Tuğgeneral İrfan Can ise Sevimçok ve ekibine başarılar dileyerek, gerçekleştirilen seçimlerin ve seçilen oda başkanlarının tüm esnaf camiasına hayırlı uğurlu olması temennisinde bulundu. Başkan Sevimçok ziyaretin anısına Tuğgeneral İrfan Can’a kahve fincanı takımı hediye ederek ziyaretleri için Esnaf Odalar Birliği adına kendisine bir kez daha teşekkür etti.

Etiketler: , ,

Bu habere puan verin
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız İlk oylayan siz olun
Loading ... Loading ...